Aktuálna sútaž

Vyhrajte darček od YPParfumérie

 

Zatvoriť

Nájsť svoje obľúbené značky

Zoznam značiek:    D    L    S    Y    Z

D

DuoLife – Zdravie je v móde , stále viac ľudí si uvedomuje , aké dôležité je dbať o svoje zdravie . So zvyšujúcim sa vedomím a znalosťami ľudí sa menia aj ich potreby . Ľudia častejšie hľadajú riešenia na skvalitnenie ich zdravia a posilnenia ich organizmu . A práve tento trend DUOLIFE významne podporuje . Robte to najdôležitejšie podporte svoje zdravie ! Firma DUOLIFE , vyrába vysokoúčinné výživové doplnky , vychádza v ústrety potrebám dnešného sveta . Ľudia na celom svete potrebujú a v súčasnosti aj vyžadujú výrobky najvyššej kvality , ktoré im pomôžu v starostlivosť o optimálnu kondíciu organizmu . To ponúka práve DUOLIFE .

L

LAMBRE® - to je kozmetika najvyššej prírodnej kvality, v ktorej sa skrýva francúzsky štýl a elegancia. Vďaka tomu, že je využitá výrobná technológia podporujúca ekologický smer a spolupracuje s prednými výskumnými strediskami, má naša spoločnosť plnú kontrolu nad procesom zrodu našich produktov. . Príroda je zdrojom našej inšpirácie, z ktorej čerpáme len to najlepšie, a pomáhame ľuďom vytvárať vlastný neopakovateľný vzhľad. Samozrejme že o vaše presvedčenie sa starajú naše výrobky . Usilujeme sa o to, aby Vás značka LAMBRE® inšpirovala, pomáhala Vám uskutočňovať tie najkrajšie nápady a sny a viedla Vás k tomu, aby ste v sebe našli to najlepšie!

S

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ - SWISSO LOGICAL HYPOALERGÉNNA KOZMETIKA , BEZ PARABÉNOV Čisté a účinné receptúry sú silnou stránkou pleťovej kozmetiky Swisso Logical ( Zepter ). Najdokonalejší rad kozmetických výrobkov bez obsahu parabénov je kombináciou prírodných zložiek a moderných technológií s okamžitým účinkom na kvalitu pleti. Vysoká koncentrácia prírodných a organických aktívnych zložiek - BIO-MIMETICKÝCH PEPTIDOV a VOLUFORME®, vyrobených modernými technológiami, poskytuje maximálne účinné ošetrenie, ktoré možno považovať za vynikajúcu náhradu výplní, injekcií, agresívnych chemických a invazívnych ošetrení. Stručne povedané, kozmetika SWISSO LOGICAL obsahuje všetko, čo potrebujete na zlepšenie pevnosti, podporu tvorby kolagénu a elastínu a obnovu prirodzene žiarivej, mladistvej a zdravej pleti. Každá zo zložiek, použitých pri vývoji týchto kozmetických radov, je skutočným prírodným klenotom, vďaka účinkom prospešným pre vzhľad a vitalitu pokožky. Celý kozmetický rad je vhodný aj pre najcitlivejšie a najnáročnejšie typy pokožky, pričom jeho blahodárne účinky vidíte a cítite okamžite.

Y

YODEYMA Parfémy YODEYMA – Čo poskytujú ? Nemusíte vždy platiť za drahú značku , ale len za jej receptúru. Výsledok je rovnaký . Naša parfuméria sa vám snaží poskytnúť na 99 % presné repliky pôvodných značiek, tým vám šetrí desiatky eur. Vône, ktoré u nás nájdete prešli náročnou kontrolou kvality . Poskytujú vysoký komfort a dlhú trvácnosť. Malá Zaujímavosť: Na Slovenku, ale aj v zahraničí je mnoho firiem, e-shopov, ktoré majú podobné parfumy a vône, avšak (Yodeyma Paris ), náš hlavný dodávateľ nás presvedčil o tom, že naše vône sú naozaj na nerozoznanie od originálu. Váš záujem o naše vône a vaše pozitívne odozvy, nás presviedčajú o význame našej práce.

Z

ZEPTER Žite lepšie. Žite dlhšie. To je hlavná myšlienka firmy Zepter . Zepter International je multibrandová nadnárodná spoločnosť, ktorá vyrába a na celom svete predáva a distribuuje exkluzívny spotrebný tovar tej najvyššej kvality. Od svojho založenia vytvorila spoločnosť Zepter International štandardy veľmi vysokej kvality a stala sa neoddeliteľnou súčasťou života miliónov ľudí po celom svete. Výrobky a prostredie moderných a elegantných predajní odrážajú tým najlepším spôsobom filozofiu Zepter: všetko je vytvorené s cieľom zlepšiť zdravie a zlepšiť kvalitu života. Keď sa rozhodnete pre investíciu do ľubovoľného výrobku našej firmy , pocítite pokoj a uvoľnenie, možno aj väčšiu spokojnosť, pretože každý výrobok, ktorý si zakúpite, sa stane investíciou do vášho zdravia a vášho budúceho životného štýlu. Misia zdravia spoločnosti má pôvod vo výbornej myšlienke pána Philipa Zeptera, ktorý vždy inšpiroval pracovníkov spoločnosti Zepter International na celom svete k tomu, aby sa z dlhodobého hľadiska venovali ochrane svojho zdravia a zdravia svojich blízkych, aby robili ľudí okolo seba šťastnejšími, aby si neustále rozširovali svoje obchodné znalosti a vedomosti a zvyšovali svoju úroveň. Milióny ľudí na svete si používaním výrobkov a služieb Zepter v každodennom živote upevnili svoje zdravie a stali sa spokojnejšími . V to veríme aj my a preto s touto firmou spolupracujeme , záleží nám na vašom zdraví a preto sa snažíme vám poskytnúť čo najlepšie a najkvalitnejšie výrobky a kozmetiku .