Aktuálna sútaž

Vyhrajte darček od YPParfumérie

 

Zatvoriť

O Nás

 

Y.P Parfuméria - prináša svojim zákazníkom dostupné alternatívy svetových vôní , kozmetiku , výrobky zamerané na podporu a prevenciu  zdravia ...

 

Vône : 

Nemusíte vždy platiť za drahú značku , ale len za jej receptúru. Výsledok je rovnaký . Naša parfuméria sa vám snaží poskytnúť na 99 % presné repliky pôvodných značiek, tým vám šetrí desiatky eur. Vône, ktoré u nás nájdete prešli náročnou kontrolou kvality . Poskytujú vysoký komfort a dlhú trvácnosť.

 

Y.P Parfuméria – Vám vždy poskytne vône ktoré podčiarknu vašu osobnosť 

Na Slovenku, ale aj v zahraničí je mnoho firiem, e-shopov, ktoré majú podobné parfumy a vône, avšak (Yodeyma Paris ), náš hlavný dodávateľ nás presvedčil o tom, že naše vône sú naozaj na nerozoznanie od originálu. Váš záujem o naše vône a vaše pozitívne odozvy, nás presviedčajú o význame našej práce.

 

 

Kozmetika : 

Siahnite po kvalite  . Zvoľťe si kozmetiku , ktorá má v sebe dôležité prírodné zložky , najvyššej prírodnej kvality.

Príroda je zdrojom našej inšpirácie, z ktorej čerpáme len to najlepšie, a pomáhame ľuďom vytvárať vlastný neopakovateľný vzhľad. Samozrejme že o vaše presvedčenie sa starajú naše výrobky . Výrobná technológia podporujúca ekologický smer a spolupracuje s prednými výskumnými strediskami . Značky ako sú : LAMBRE , SWISSO LOGICAL, DUOLIFE - podporujú vaše vonkajšie a vnútorné zdravie a zovňajšok . 

Stručne povedané v našej kozmetike nájdete všetko, čo potrebujete na zlepšenie pevnosti, podporu tvorby kolagénu a elastínu a obnovu prirodzene žiarivej, mladistvej a zdravej pleti. Každá zo zložiek, použitých pri vývoji týchto kozmetických radov, je skutočným prírodným klenotom, vďaka účinkom prospešným pre vzhľad a vitalitu pokožky. Celý kozmetický rad je vhodný aj pre najcitlivejšie a najnáročnejšie typy pokožky, pričom jeho blahodárne účinky vidíte a cítite okamžite.

 

Výživové Doplnky : 

Robte to najdôležitejšie podporte svoje zdravie ! Firma DUOLIFE , vyrába vysoko účinné výživové doplnky , vychádza v ústrety potrebám dnešného sveta . Ľudia na celom svete potrebujú a v súčasnosti aj vyžadujú výrobky najvyššej kvality , ktoré im pomôžu v starostlivosť o optimálnu kondíciu organizmu . Nájdite alternatívne riešenie vašich zdravotných problémov . Výživové doplnky sa môžu stať odpoveďou pri vašich ťažkostiach . 

 

Žite lepšie - Žite dlhšie  

Tak znie motto firmy ZEPTER - všetko je vytvorené s cieľom zlepšiť zdravie a zlepšiť kvalitu života.

Keď sa rozhodnete pre investíciu do ľubovoľného výrobku , pocítite pokoj a uvoľnenie, možno aj väčšiu spokojnosť, pretože každý výrobok, ktorí si zakúpite, sa stane investíciou do vášho zdravia a vášho budúceho životného štýlu. Misia zdravia spoločnosti má pôvod veľmi vysokej kvality a stala sa neoddeliteľnou súčasťou života á ľudí po celom svete .

Milióny ľudí na svete si používaním výrobkov a služieb Zepter upevnili svoje zdravie a stali sa spokojnejšími . V to veríme aj mi , záleží nám na vašom zdraví a preto sa snažíme Vám poskytnúť , čo najlepšie a najkvalitnejšie výrobky . 

 

Zákaznícky Servis : 

Naši zákazníci sú pre nás výnimočný a my ich chceme  za ich nadšenie odmeniť . Poskytujeme Vám individuálny servis a vernostný systém , v ktorom bude každý jeden z vás ocenení za svoju dôveru .