Aktuálna sútaž

Vyhrajte darček od YPParfumérie

 

Zatvoriť

Spôsob doručovania

 

Objednaný tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS a Slovenskou Poštou v rámci Slovenskej Republiky . Posielame len skompletizované objednávky, objednávku nerozdeľujeme.

Tovar Vám bude doručený na adresu, ktorú uvediete pri objednávaní tovaru v časti “Adresa doručenia”. V prípade zmeny adresy nás môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Doručenie prebieha v pracovné dni, v čase od 8:00 do 17:00 hod.

V prípade tovaru skladom Vám tento tovar vyexpedujeme do 2 pracovných dní od prijatia objednávky s platbou na hotovosť. Ak tovar nie je skladom a čakáme na naskladnenie ,snažíme sa vám ho dodať čo najskôr maximálne do 14 dní .Pri online úhrade alebo platbe prevodom vyexpedujeme zásielku až po potvrdení platby bankou.

Minimálna hodnota objednávky, pre bezplatné doručenie, po odpočítaní všetkých zliav je 70,- EUR.

Ak je hodnota objednávky, po odpočítaní všetkých zliav, nižšia ako 70,- EUR, účtujeme si prepravné 4 EUR s DPH, v rámci Slovenskej republiky

Pri odmietnutí prevzatia objednaného tovaru sa kupujúci zaväzuje predávajúcemu uhradiť náklady na prepravu vo výške 8,- EUR

MOŽNOSTI PLATIEB

1. Hotovosť – platba kuriérovi v hotovosti pri prevzatí tovaru , alebo platba na dobierku na pošte .
2. WebCard – platba platobnou kartou. Akceptácia platobných kariet: MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, Diners Club International.
3. Prevod na účet – pre klientov ostatných bánk. Ak si zvolíte túto možnosť, automaticky sa vám v detaile objednávky zobrazia údaje potrebné k platbe prevodom.