Aktuálna sútaž

Vyhrajte darček od YPParfumérie

 

Zatvoriť
 • DuoLife Medical Formula - ProImmuno® NEW
 • DuoLife Medical Formula - ProImmuno® NEW
 • DuoLife Medical Formula - ProImmuno® NEW

DuoLife Medical Formula - ProImmuno® NEW  60 kapsúl 

DuoLife Medical Formula ProImmuno® je produkt zložený zo starostlivo vybraných prírodných zložiek, ktoré vytvárajú jedinečnú kompozíciu v súlade so zásadami synergizmu. Fungovanie mnohých použitých surovín bolo potvrdené mnohými vedeckými publikáciami a klinickými skúškami. Na základe vedeckého výskumu môžu zložky prípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® priamo prispievať k podpore organizmu v boji proti vírusovým a bakteriálnym infekciám. Môžu tiež podporovať telo v boji proti zápalovým procesom sprevádzajúcim infekcie.

PROIMMUNO - obsahuje zložky rastlinného pôvodu, organické zinok a extrakty propolisu, so širokým spektrom pôsobenia: podporuje optimálne funkcie imunitného a  dýchacieho systému a pomáha organizmu bojovať proti vírusovým infekciám a zápalom. Suroviny štandardizované na obsah účinných látok, zložky s vysokou biologickou dostupnosťou, patentovaný spôsob získavania extraktu - to všetko preto, aby sme mohli čo najlepšie podporovať optimálny stav organizmu, ktorý je nesmierne dôležitý v sezóne priaznivej pre infekcie.

Kedy?

Vírusové infekcie predstavujú závažný zdravotný problém a ich priebeh do veľkej miery závisí od celkového stavu organizmu1-3. V prípade nadmernej práce, stresu alebo nesprávnej stravy sa kondícia organizmu zhoršuje, čo má za následok narušenú imunitnú funkciu a časté infekcie. Aj v období jesene, zimy a jari sú imunitné funkcie často oslabené a častejšie sa vyskytujú infekcie. V tomto prípade je suplementácia podporou pre správnu stravu, ktorá pomáha rýchlejšiemu návratu do tej najlepšej kondície. Navyše, počas infekcie môže vhodná suplementácia pomôcť organizmu v boji proti vírusom a baktériám, či tiež sprievodným zápalom.

PROIMMUNO® je určený ako prípravok na podporu pre: ľudí, ktorí chcú denne podporovať funkcie imunitného systému, najmä na jeseň, v zime a na jar; ľudí so zníženou imunitou, s problémom opakovaných vírusových a bakteriálnych infekcií horných a dolných dýchacích ciest; ľudí, ktorí sú obzvlášť ohrození infekciami dýchacích ciest, napríklad z dôvodu vykonávanej práce (učitelia, vychovávatelia, zdravotníctvo, ľudia často bývajúci vo veľkých skupinách ľudí);  starších ľudí (v prípade chronických chorôb, po konzultácii s lekárom).

Ako?

Výživový doplnok DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO® dodáva organizmu cenné bioaktívne zložky. Kvercetín, luteolín, galangín, artepilín C, apigenín a tansinón IIA, ako aj organický zinok, ktoré sú prítomné v prípravku, na zásade synergizmu podporujú svoje zdraviu prospešné účinky. Výsledkom je, že podporujú činnosť imunitného a dýchacieho systému, a to rovnako počas zdravia, ako aj v priebehu infekcie. Okrem toho, prostredníctvom antioxidačných účinkov, polyfenoly obsiahnuté v doplnku pomáhajú udržiavať optimálny stav srdca a krvných ciev, pľúc a iných orgánov, ktorých účinné fungovanie môže pomôcť pri ochrane pred závažnými infekciami1-3. Dôležité je, že prítomnosť extraktov ako „biologického pozadia” pre bioaktívne zlúčeniny, ako aj patentovanej fosfolipidovej formuly alebo kvasinkovej matrice z inaktivovaných buniek Saccharomyces cerevisiae, prispieva k optimálnej biologickej dostupnosti účinných látok.

Najdôležitejšie vlastnosti DuoLife Medical Formula ProImmuno®


Podporuje telo v boji proti vírusovým infekciám a zápalom:

Špeciálne vybrané zložky produktu podporujú imunitný a dýchací systém, pomáhajú organizmu bojovať proti infekciám typickým pre jesennú, zimnú či jarnú sezónu, ako sú chrípka alebo iné vírusové infekcie. Pomáhajú chrániť organizmus v stave zníženej imunity, najmä v období výskytu rôznych infekcií.

Vysoká, klinicky potvrdená biologická dostupnosť zložiek:

Mnoho výrobcov si vyberá zloženie výrobku iba z hľadiska množstva účinných látok. V prípade DuoLife sa rovnaká dôležitosť pripisuje stupňu ich absorbovateľnosti. Iba vysoká biologická dostupnosť zaručuje účinné pôsobenie a vplyv na zdravie.

Vysoký obsah potenciálnych inhibítorov vírusovej proteázy:

Podľa vedeckých správ inhibítory vírusových proteáz môžu organizmu pomôcť bojovať proti vírusovým infekciám, vrátane koronavírusu.

Inovatívne spojenie štandardizovaných fytonutrientov:

Štandardizácia surovín zaručuje, že v každej dávke prípravku sa nachádza rovnaká dávka aktívnych látok.

Viacsmerové účinky:

Okrem priameho pôsobenia majú zložky aj ďalšie zdraviu prospešné vlastnosti, a to najmä antioxidačné pôsobenie, ktoré pomáha znižovať oxidačný stres, pomáha udržiavať optimálne funkcie imunitného systému, srdca, krvných ciev a mozgu. Organizmus, ktorý je všeobecne veľmi slabý, zaťažený ďalšími chronickými chorobami je viac vystavený vážnemu priebehu infekcií, najmä vírusovým infekciám vrátan.

Vedomý pôvod zložiek a surovín, ako aj ich účinky potvrdené mnohými testami:

Pôvod suroviny významne ovplyvňuje jej kvalitu. Firma DuoLife sa stará o to, aby suroviny pochádzali z najcennejších odrôd a regiónov, a zároveň o to, aby ich pôsobenie bolo potvrdené najnovšími vedeckými testami.

Synergizmus pôsobenia:

Interakcia živín, ktorá pomáha preniknúť maximálnemu množstvu do buniek organizmu, ale tiež posilňuje ich individuálne účinky. Snaha o vylúčenie antagonitov, ktoré blokujú absorpciu aktívnych zložiek, umožňuje ďalšie zvýšenie biologickej dostupnosti. Súčasné použitie oboch princípov umožňuje zvýšiť absorpciu a optimalizovať pôsobenie produktu.

Patentované formuly:

Bohaté jedinečné zloženie uzavreté v inovatívnych formách, chránené ochrannými známkami ® je výrobným tajomstvom DuoLife.

Prírodné fytonutrienty:

Všetky použité zložky sú 100 % prírodné. V produkte DuoLife Medical Formula ProImmuno® nie sú použité žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky. Hlasité „nie!” firma tiež hovorí GMO.

100 % bezpečnosť:

Zložky produktu sú úplne bezpečné, certifikované a podrobené mnohým klinickým testom.

„Áno” pre vegetariánov:

Produkt DuoLife Medical Formula ProImmuno® je ideálny pre vegetariánov.

Zloženie: 

Vyhradená formula ProImmuno® flavonoidov získaných z kvetov sofory japonskej (Styphnolobium japonicum) štandardizovaná na obsah quercetínu s fosfolipidami a luteolínu, vyhradená formula organického zinku získaná z inaktivovaných buniek kvasiniek Saccharomyces cerevisiae, inulín z korenia čakanky obyčajnej (Cichorium intybus), extrakt z propolisu štandardizovaný na obsah galangínu, extrakt z propolisu zeleného štandardizovaný na obsah artepilínu C, extrakt z korenia šalvie červenokorennej (Salvia miltiorrhiza) štandardizovaný na obsah tanshinone IIA, apigenín z plodov grapefruitu (Citrus paradisi). Zložky obalu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo). Protihrudkujúce činidlo: oxid kremičitý. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. 

Použitie: 

1-2 tobolky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

DuoLife Medical Formula - ProImmuno® NEW

 • Výrobca: DUOLIFE
 • Kód produktu: DuoLife Medical Formula - ProImmuno® NEW
 • Dostupnosť: Skladom
 • 41,99€

 • Cena vo vernostných bodoch: 5